Buszjárat indul Alsóról a dunakeszi Auchanba -FRISSÍTVE!

Kedves Alsóiak!

 

Az ingyenes alsói Auchan-járat menetrendje 2015. SZEPTEMBER 10. és OKTÓBER 9. között:

  1. 2015. szeptember 10.     (csütörtök)         13.00

  2. 2015. szeptember 18.     (péntek)             13.00

  3. 2015. szeptember 25.     (péntek)             13.00

  4. 2015. október 2.              (péntek)             13.00

  5. 2015. október 9.              (péntek)             13.00

(A busz üzemeltetője a menetrend-változtatás jogát fenntartja.)

 

Az ingyenes alsói Auchan-busz a régi CBA épülete elől indul és oda is érkezik vissza. Kérem, ne feledjék: a busz egyszerre maximum kb. 14 utast tud magával vinni (hogy visszafelé a csomagok is kényelmesen elférjenek), szükség szerint kétszer fordul. Így kérek mindenkit, hogy számítson arra: amennyiben 14 főnél többen vennék igénybe az aznapi buszjáratot, abban az esetben, amikor az első útról a busz visszaért, akkor indulhat a(z esetleges) második járat. Viszont aki a második járatra fér csak fel, annak is ott kell lennie legkésőbb az indulási idő előtt néhány perccel, hogy a buszsofőrnek legyen információja a második járat szükségességéről.

 

Üdvözlettel:

Benkő Tamás

*******************************************************

Kedves Alsóiak!

Az ingyenes alsói Auchan-járat menetrendje 2015. JÚLIUS 10. és AUGUSZTUS 7. között:

  1. 2015. július 10.           (péntek)          13.00

  2. 2015. július 17.                (péntek)             13.00

  3. 2015. július 24.                (péntek)             13.00

  4. 2015. július 31.                (péntek)             13.00

  5. 2015. augusztus 7.          (péntek)             13.00

(A busz üzemeltetője a menetrend-változtatás jogát fenntartja.)

Üdvözlettel: Benkő Tamás

*******************************************************

Kedves Alsóiak!
Az ingyenes alsói Auchan-járat menetrendje 2015. június 5. és július 2. között:

1., június 5., péntek, 13.00

2., június 12., péntek, 13.00

3., június 19., péntek, 13.00

4., június 24., szerda, 13.00

5., július 2., csütörtök, 13.00

(A busz üzemeltetője a menetrend-változtatás jogát fenntartja.)

Üdvözlettel:

Benkő Tamás

 

**********************************************************----

Kedves Alsóiak!
Az ingyenes alsói Auchan-járat menetrendje 2015. MÁJUS hónapban:

 

1. 2015. május 8. (péntek), 14.00
2. 2015. május 14. (csütörtök), 13.00
3. 2015. május 22. (péntek), 12.00
4. 2015. május 29. (péntek), 12.00

Üdvözlettel: Benkő Tamás

 

 

 

Kedves Alsóiak!

 

Az ingyenes alsói Auchan-járat menetrendje 2015. ÁPRILIS hónapban:

1.      2015. április 3. (péntek), 11:00

2.      2015. április 9. (csütörtök), 14:00

3.      2015. április 17. (péntek), 12:00

4.      2015. április 23. (csütörtök), 14:00

5.      2015. április 30. (csütörtök), 13:00

A következő hónap menetrendjéről ezen hónap végéig tájékoztatást nyújtunk. (A busz üzemeltetője a menetrend-változtatás jogát fenntartja.)

Üdvözlettel: Benkő Tamás

 

Kedves Alsóiak!

Az ingyenes alsói Auchan-járat menetrendje 2015. MÁRCIUS hónapban:

1.      2015. március 5. (csütörtök), 13:00

2.      2015. március 13. (péntek), 13:00

3.      2015. március 20. (péntek), 13:00

4.      2015. március 27. (péntek), 14:00

A következő hónap menetrendjéről ezen hónap végéig tájékoztatást nyújtunk. (A busz üzemeltetője a menetrend-változtatás jogát fenntartja.)

Az ingyenes alsói Auchan-busz a régi CBA épülete elől indul és oda is érkezik vissza. Kérem, ne feledjék: a busz egyszerre maximum kb. 14 utast tud magával vinni (hogy visszafelé a csomagok is kényelmesen elférjenek), szükség szerint kétszer fordul. Így kérek mindenkit, hogy számítson arra: amennyiben 14 főnél többen vennék igénybe az aznapi buszjáratot, abban az esetben, amikor az első útról a busz visszaért, akkor indulhat a(z esetleges) második járat. Viszont aki a második járatra fér csak fel, annak is ott kell lennie legkésőbb az indulási idő előtt néhány perccel, hogy a buszsofőrnek legyen információja a második járat szükségességéről.

(A múlt heti járattal utazók már a buszon kézbe kapták a márciusi menetrendet.)

Üdvözlettel:

Benkő Tamás

*******************************************************************************************

 

Kedves Alsóiak!

Az ingyenes alsói Auchan-járat menetrendje 2015. FEBRUÁR hónapban:
1. 2015. február 5. (csütörtök), 13:00
2. 2015. február 12. (csütörtök), 13:00
3. 2015. február 20. (péntek), 13:00
4. 2015. február 27. (péntek), 13:00
A következő hónap menetrendjéről ezen hónap végéig tájékoztatást nyújtunk. (A busz üzemeltetője a menetrend-változtatás jogát fenntartja.)
Üdvözlettel:  Benkő Tamás

*******************************************************************************************

Kedves Alsóiak! 
Az ingyenes alsói Auchan-busz idei második járata január 16-án (pénteken), 13.00 órakor indul a régi CBA épülete elől - ezt az a 22 fő, aki múlt héten is igénybe vette a szolgáltatást, azóta tudja.
Az ingyenes alsói Auchan-járat menetrendje 2015. JANUÁR hónapban:
- 2015. január 16. (péntek), 13:00
- 2015. január 23. (péntek), 12:00
- 2015. január 30. (péntek), 13:00
A következő hónap menetrendjéről ezen hónap végéig tájékoztatást nyújtunk. (A busz üzemeltetője a menetrend-változtatás jogát fenntartja.)
Akit tudtam – e-mail-en, telefonon, levélben –, a fentiekről igyekeztem tájékoztatni.
Kérem, ne feledjék: a busz egyszerre maximum kb. 14 utast tud magával vinni (hogy visszafelé a csomagok is kényelmesen elférjenek), szükség szerint kétszer fordul. Így kérek mindenkit, hogy számítson arra: amennyiben 14 főnél többen vennék igénybe az aznapi buszjáratot, abban az esetben, amikor az első útról a busz visszaért, akkor indulhat a(z esetleges) második járat. Viszont aki a második járatra fér csak fel, annak is ott kell lennie legkésőbb az indulási idő előtt néhány perccel, hogy a buszsofőrnek legyen információja a második járat szükségességéről

Üdvözlettel:  Benkő Tamás

 

**************************************************************************-

Benkő Tamás önkormányzati képviselő szervezésével és a Képviselő-testület támogatásával elindult Dunakeszi Alsóról, az Auchanba közlekedő városi kisbusz járat, amelyen a Dunakeszi Alsó Polgárőr Egyesület két szolgálatot teljesítő járőre is minden alkalommal helyet foglal majd.

Egyelőre előzetes regisztráció kötelező, mert másként nem tudjuk, mekkora az igény, hányszor kell fordulnia a busznak.

Regisztrálni a [email protected] e-mail címen lehet telefonszám és lakcím megadásával.